تبلیغات
گعده طلبگی - مدرسه تعطیل می باشد و شروع درس ها از 14 فروردین می باشد
گعده طلبگی

صله رحم

سلام بر همه طلاب عزیز!

با عرض پوزش بخاطر وقفه ی یك ماهه، دوباره خدمت شما عزیزان رسیدیم تا عرض ادبی كرده باشیم و از اوضاع و احوال حوزه علمیه مشهد اخباری را به سمع و نظر شما برسانیم.

توی این یك ماه كه در خدمت شما نبودیم، اتفاق زیادی در حوزه های علمیه نیفتاد؛ چون نصف این مدت كه تعطیلی مدارس بود و اون نصف دیگر هم رفع خستگی تعطیلات بود. در این بین از موارد جالبی كه می شود در موردش صحبت كرد و قبلا نیز به آن اشاراتی داشتیم و انتقاد كرده بودیم، وضع فعلی برنامه ریزی تحصیلی حوزه است كه خودشون هم موندن كه باید چكار كنند.

از آنجایی كه قبل از عید یك تعطیلی یك ماهه در برنامه حوزه قرار گرفته بود(بخاطر امر تبلیغ و نیز امتحانات پایان ترم اول)، لذا شورای مدیریت، تصمیم گرفت كه دروس بعد از عید را یك هفته بیشتر تعطیل نكند و طلاب از 7فروردین در سر كلاس ها حاضر شوند؛ ولی كو گوش شنوا و چشم بینا كه این صحبت را بشنود و اطلاعیه ها را بخواند و خنده دار تر اینكه درست روز بعد از تعطیلات نیز امتحان میان ترم دوم را گذاشته بودند.

خلاصه اینكه وقتی بنده كه می دونستم طلاب عزیز از 17،18 زودتر نخواهند آمد، با شك و تردید، 7فروردین با كیف و كتاب به مدرسه امام صادق علیه السلام رفتم. از همان وضع ظاهری كوچه چهارباغ مشخص بود كه خبری نیست؛ ولی باز خواستم مطمئن شوم و یك خبری از مدرسه گرته باشم، وقتی درب مدرسه رسیدم، دیدم كه درب مدرسه بسته است و روی آن یك اطلاعیه زده اند كه «مدرسه تعطیل می باشد و شروع درس ها از 14 فروردین می باشد»
طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها:طلبه، حوزه علمیه خراسان رضوی، اخبار حوزه علمیه، طلاب، گعده، گعده طلبگی دانشگاه، دانشگاه رضوی، حجره، تعطیلی حوزه، شروع مجدد درس ها، مدرسه علمیه،  
[ جمعه 2 اردیبهشت 1390 ] [ 12:40 ب.ظ ] [ سید جعفر ] نظرات      قالب ساز آنلاین